Wpisy gościnne

Home

To menu | To search

Home › Co najlepiej wspomaga odmładzanie cery

Co najlepiej wspomaga odmładzanie cery

, 17:36 - Permalink

W środowisku pojawia się trochę produktów, które są używane jak kosmetyki. Nie jest nawet konieczne dodawanie do nich czegokolwiek,gdyż same w sobie mają korzystne walory.

Wśród nich najważniejszy jest miód.

Płynny, stały, każdego rodzaju, z dowolnych roślin, nadaje się doskonale do wykorzystania jako element do dbania o urodę. W miodzie znajduje się wiele witamin, często witaminy A oraz witaminy E, które bywają znanymi witaminami młodości. Są także przeciwutleniaczami, które tamują starzeniu się ciała. Poza nimi miód ma składniki antybakteryjne, więc może kurować drobne wady skóry, ranki oraz pryszcze, które poprawnie się goją. Żeby skorzystać z właściwości miodu wystarczy tylko miodowa maseczka, czyli pokrycie naczystą skórę cienkiej warstwy płynnego miodu. Maseczkę warto spłukać po kwadransie lub zatrzymać na dłużej do wchłonięcia. Już o rano czuć będzie efekty.

Skóra będzie wyraźnie delikatniejsza, miła w dotyku, jaśniejsza. Ponawianie zabiegu utrwali efekty. Odmienną maseczką jest połączenie miodu z sokiem z cytryny albo z mlekiem. W tym przypadku okład trzebazostawić na skórze jedynie przez dziesięć minut. Tak samo, jak do twarzy, miód możesz użyć do pielęgnacji czupryny i dłoni, głównie wysuszonych.

Okład do dłoni polegarównież na naniesieniu miodu na skórę i zakryciu ich foliowymi rękawiczkami.

Tak powinny pozostać na noc albo na trzydzieści minut, aby całkowicie wchłonąć lecznicze elementy.

Do miodu można dołączyć też sok z cytryny albo ciekłą witaminę E. Zwiększy ona osiągnięcie oczekiwanego efektu. .


<< Poprzedni
Następny >>